The Istanbul Butcher Açıldı


The Istanbul Butcher Açıldı

Tadı Damağınızda kalacak lezzetlerin yeni adresi The İstanbul Butcher Açıldı. Açılışa İstanbul Cemiyet hayatının önde gelen tanınmış isimleri katıldı!

Gece boyunca ünlü dj Funck ‘C’nin çaldığı birbirinden güzel müziklerle davetliler unutulmaz bir gece yaşadı…

The İstanbul Butcher, Türkiye’de gelenekselleşen kasap ve şarküteri sunumuna alışılmışın dışında yeni bir konsept getirerek açılışa katılan davetlilere farklılıklarını sundular. The İstanbul Butcher davetinde sanat, cemiyet ve iş hayatının ünlü isimlerini bir araya getirdi. Dj FUNCKY ‘C’ NİN CANLI PERFORMANS çaldığı müziklerle gece boyunca müzik ziyafeti yaşayan davetliler Türkiye’nin ilk KASAP parti açılışında keyifli ve unutulmaz bir geceye şahit oldular.

Özel Kasap ve lezzetler konusunda Türkiye’nin öncü markası olmak için iddialı dekorasyonu ve konsepti ile 23 Mayıs Salı akşamı Çifte Havuzlar The İstanbul Butcher mağazasında açılış gerçekleştirdi. Farklı ülkelerden en seçkin ürünleri ‘’The İstanbul Butcher’ çatısı altında bir araya getiren mekan, açılışında yaptığı partisinde ‘Bildiğiniz Gördüğünüz Hiçbir yere benmzemeyen yepyeni bir mekan ’ mottosuyla davetlilerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Davet boyunca konuklara ikram edilen The İstanbul Butcher mutfağının özel lezzetleri damga vurdu. Sanat, cemiyet ve iş hayatından müzik ve lezzet tutkunlarını buluşturan partinin sonunda konuklar, “İstanbul mücevher mağazası gibi eşi benzeri görülmemiş bir kasap dükkanına sahip oldu” dediler..

Açılışa katılan konuklar ayrıca The İstanbul Butcher’ın dünyaca ünlü tasarımcısı Micheal McCann ile de tanışma fırsatı bulup, The İstanbul Butcher ile ilgili sohbet ettiler.

+ Yorumunuzu Yazın

+